حدیث
دسته بندی
رییس فرهنگسرای رضوان به همراه کارکنان این مرکز، به مناسبت سالروز ولادت سردار شهید " حاج حسین همدانی" در برنامه هفتگی" به تماشای سرو" با خانواده معظم این شهید دیدار می کند.
یک شنیه 26 آذر 1396
مهلت برگزاری مسابقه کتابخوانی " حماسه حسینی (ع) " که همزمان با ماه محرم و صفر از سوی کتابخانه دکتر شهیدی برگزار شد به پایان رسید.
یک شنیه 26 آذر 1396
جمعی از شاعران مطرح طنزپرداز، همزمان با یلدا در «شب شعر طنز گلستانه» به شعرخوانی می‌پردازند.
یک شنیه 26 آذر 1396
معاون آفرینش و اجرای فرهنگسرای خاوران از برگزاری جشنواره خوداشتغالی بانوان به مناسبت شب یلدا خبر داد.
شنبه 25 آذر 1396
نمایشگاه توانمندی‌های سرامیک در هنرهای تجسمی الهه ثنایی با عنوان " زلیجان " فردا یک شنبه 26 آذر ماه در فرهنگسرای گلستان گشایش می یابد.
شنبه 25 آذر 1396
نمایشگاه نقاشی "رویای ناب" از آثار الهام سادات شاه صاحبی با موضوع آزاد در نگارخانه فرهنگسرای خاوران در حال برگزاری است.
شنبه 25 آذر 1396
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری منتظران منجی بیان کرد: جنگ سخت مربوط به میادین جغرافیایی است، جنگ نیمه سخت در میدان های سیاسی و امنیتی صورت می گیرد و در جنگ نرم با میدان فرهنگی روبرو هستیم.
شنبه 25 آذر 1396
مرکز آموزش دوره جدید آموزشی "رسانه1 (اصول و مفاهیم، ویژه والدین و معلمان)" را در مراکز آموزشی مناطق 22 گانه سازمان فرهنگی هنری را برگزار می کند.
شنبه 25 آذر 1396
ویژه‌ برنامه «آدینه‌ ها عیدند» عصر روز جمعه بیست و چهارم آذرماه با برپایی غرفه‌ ها و ایستگاه‌ های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی، برگزاری مسابقه و... در فرهنگ‌سرای خاوران برگزار می ‌شود.
پنج شنبه 23 آذر 1396
محمدرضا گودرزی مدرس کارگاه " محفل داستان " کتابخانه گلستان گفت : داستان "اشک های فروشی" نوشته نویسنده عرب " سمیره عزام" ، داستان واقع گرای روان شناسی است و مساله آن این است که در برابر مرگ ، سکوت بیش از هر فریادی حرف می زند.
پنج شنبه 23 آذر 1396