حدیث
دسته بندی
مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر به‌کارگیری شیوه‌های ترغیبی و تشویقی در کودکان برای مطالعه و کتابخوانی گفت: کشتی کتاب با هدف ایجاد جذابیت و علاقه‌مندی در کودکان در محوطه بیرونی بلوک C در حال تکمیل و نهایی شدن است.
سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
همسر شهید حسین همدانی با بیان اینکه پس از اتمام نگارش کتاب، دست نگه داشته بود، گفت: شبی خواب دیدم همسرم شهید شده است و ما در حرم حضرت رقیه(س) منتظر پیکرشان هستیم و جمعیت زیادی حاضر بودند اولین نفری که پشت پیکر ایشان قرار گرفت، حمید حسام، نویسنده کتا...
سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
خانه فرهنگ فدک به منظور عرضه و آشنایی شهروندان با تنوع محصولات صنایع دستی و با ارج گذاشتن به مقام هنرهای سنتی کشور بازارچه هنری صنایع دستی با عنوان " کوچه هنرهای ایرانی " را روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه برگزار می کند .
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
در راستاي تحقق بخشيدن اهداف فرهنگی در حوزه کتاب و تشويق شهروندان به مطالعه طرح " تبادل کتاب " با عنوان " هدیه دوست " در کتابخانه شهربانو برگزار مي‌شود.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
کارگاه قصه های قرآنی با عنوان "یه حبه قند" با حضور کودکان، نوجوانان و جوانان علاقمند به هنر قصه گویی قرآنی و با حضور کارشناسان دینی و قرآنی در خانه فرهنگ گلبرگ برگزار می شود.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
کتابخانه شقایق در منطقه 8 ویژه برنامه ای را با عنوان "سه شنبه های مهدوی" با برپایی پاتوق های فرهنگی هنری برگزار می کند.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
معاونان مدیریت فرهنگی هنری منطقه 10 به همراه رییس خانه موزه شهیدان اقبالی در ویژه برنامه "ستارگان پر فروغ" با خانواده معظم شهید "محمد پورنجاتیان" دیدار می کنند.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 با مشارکت سازمان جهاددانشگاهی تهران، دوره‌های تخصصی تربیت مربی مهدکودک و پیش دبستانی را برگزار می کنند.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
کارگاه آموزشی فرزندپروری و تربیت جنسی سه شنبه4 اردیبهشت ماه ، ساعت 10:30 در فرهنگسرای سرو برگزار می شود.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
دومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه ساعت 18 در گالری پردیس ملت برگزار می شود.
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397