حدیث
دسته بندی
دومین جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت نکوداشت هفتاد و هشت سالگی رادیو در ایران سه شنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۹ با حضور پیشکسوتان، مدیران، برنامه سازان، گویندگان و علاقه‌مندان در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار می‌شود.
یک شنیه 02 اردیبهشت 1397
همزمان با فرارسيدن ولادت امام حسين(ع) آيين تكريم مرتضی صفاريان پيشكسوت تعزيه خوانی ايران پنجشنبه ٣٠ فروردين ماه در فرهنگ‌سرای ملل برگزار شد.
شنبه 01 اردیبهشت 1397
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از اول تا 7 اردیبهشت اعلام شد.
شنبه 01 اردیبهشت 1397
جشن های «اعیاد شعبانیه» به مناسبت فرارسیدن اعیاد مبارک ماه شعبان در قالب ویژه برنامه «آدینه ها عیدند» در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
پنج شنبه 30 فروردین 1397
انیمیشن «بچه رئیس» به کارگردانی کارلوز سالدانیا در صد و سیزدهمین نشست باشگاه انیمیشن شهر نقد و بررسی می‌شود.
دوشنبه 27 فروردین 1397
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت برای استفاده شهروندان از برنامه‌های ارایه شده از 25 تا 30 فروردین اعلام شد.
یک شنیه 26 فروردین 1397
نمایش کودک «شاهزاده اژدها» به نویسندگی «آتسا شاملو» و به کارگردانی «راحله شمس آبادی» از روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.
چهارشنبه 22 فروردین 1397
جلسه هم اندیشی رئیس سازمان فرهنگی هنری، مشاور شهردار و رئیس حراست کل در ابتدای سال نو و نیز تقارن آن با ایام پر فیض و برکت ماه رجب، در سازمان فرهنگی هنری برگزار شد.
چهارشنبه 22 فروردین 1397
فرهنگسرای کار و تعاون در جلسه هماهنگی هشتمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی از برنامه های شاخص هفته کارگر شرکت کرد.
دوشنبه 20 فروردین 1397
انیمیشن «فردینالد» به کارگردانی کارلوز سالدانیا در صد و دوازدهمین نشست باشگاه انیمیشن شهر نقد و بررسی می‌شود.
دوشنبه 20 فروردین 1397