امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

نمایشگاه پوستر «خلیج همیشه فارس» در اندیشه

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه پوستر «خلیج همیشه فارس» در اندیشه

نمایشگاه گروهی پوستر با عنوان «خلیج همیشه فارس» کار گروهی از دانشجویان رشته گرافیک در نگارخانه اندیشه دایر شده است.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای اندیشه، در این نمایشگاه 21 اثر گرافیکی و تایپو گرافی از هنرمندان گروه هنری پارس، با موضوع "روز ملی خیلج فارس" طراحی و در نگارخانه اندیشه به مدت هفت روز از 10 تا 17 اردیبهشت به نمایش گذاشته شده است.


این پوسترها در قطع 70در50 به منظور حمایت از نام و هویت خلیج فارس و پاسداری از میراث فرهنگی، معنوی، تمدن، تاریخ و تمامیت ارضی کشور پهناور ایران، که اقتدار نظام اسلامی کشور عزیزمان به شمار می رود، در سالروز اخراج پرتغالی ها از این منطقه برگزار می‌شود.


هنرمندان گروه هنری پارس؛ نگار اسدى، سهيلا اسماعيل خانلو، سرور اسکندرى، نسترن اسدی، مهسا اميرسرداری، فاطمه چگينى، الهه البرز، آرزو ترکمانى، فاطمه جراحى، مهديه حقى، الهام دادمان نژاد، مريم رزاقى، حميده زنديه، درسا عبادى، الناز عباسى، سحر کشت دار، فرزانه مهدي زاده، شکوه معصومى، ليلا مصطفى زاده، سيدمحمد آقاسيدعلى و سعید الله¬وردی، سال گذشته نیز نمایشگاه پوستری در حمایت از مردم غزه برپا کرد که مورد استقبال هنرمندان این رشته قرار گرفت.


خلیج تا ابد فارس سومین خلیج بزرگ جهان است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خود در طول تاریخ همواره نامش بر سر زبان‌ها بوده است و مردم تمام جهان آن را با نام خلیج فارس یا دریای پارس می‌شناسند.


علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه ازساعت 9 الی20 به فرهنگ سرای اندیشه، واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، بوستان اندیشه، مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88765090 تماس بگیرند.

>دسته بندی:آخرین اخبار, موسیقی و تجسمی
تعداد بازدید 1310 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر