امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

به همت فرهنگ سرای بهاران برگزار می شود/
فراخوان جشنواره سنتور نوازی "پرنیان مضراب"

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
فراخوان جشنواره سنتور نوازی پرنیان مضراب

جشنواره سنتور نوازی «پرنیان مضراب» به مناسبت عید سعید قربان در دو رده سنی نوجوان و بزرگسال برگزار می‌شود.

 


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای بهاران؛ طبق فراخوان منتشر شده جشنواره، بخش مسابقه در روز دو شنبه 22 شهریور و اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره در روز سه شنبه 23 شهریور از ساعت 18 تا 20 در سالن سینما بهاران برگزار می‌شود.
همچنین شرایط شرکت در جشنواره «پرنیان مضراب»  به شرح زیر اعلام می‌شود:
 
شرایط شرکت در مسابقه :

۱- زمان اجرای هر نوازنده در مسابقه پنج دقیقه و حداکثر هفت دقیقه است.
۲- انتخاب قطعات برای اجرای بخش مسابقه آزاد بوده و بهتر است از قطعاتی با تکنیک‌های مختلف استفاده شود تا هنر نوازندگی مشخص شود.
۳-  عزیزان شرکت کننده در دو بخش نوجوان و بزرگسال تفکیک می شوند، بدین ترتیب که تا سن پانزده سال تمام در رده سنی نوجوان و از آن سن بالاتر ، در رده سنی بزرگسال دسته بندی می گردند.
۴- تمامی سبک‌ها و تکنیک‌های نوازندگان، صرف‌نظر از مکتب نوازندگی آنان ارزیابی می‌شود.
   
 
شرایط نمونه اثر ارسالی:
    جهت شرکت در بخش مسابقه جشنواره، متقاضی باید نمونه نوازندگی خود را به صورت فیلم (کیفیت مطلوب) با زمان سه تا پنج دقیقه به روی لوح فشرده (CD) در زمان مقرر به دبیر خانه جشنوارله ارسال نماید.

مهلت ثبت‌نام:
علاقه‌مندان بایستی حداکثر تا دهم شهریور نمونه اثر و مدارک خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
   
جوایز:
به نفرات اول تا سوم در هر دو رده سنی علاوه بر اهدای لوح و تندیس جشنواره، در بخش بزرگسالان به ترتیب مبلغ 10 میلیون ریال، 7 میلیون ریال و 5 میلیون ریال و در بخش سنی نوجوان به ترتیب مبلغ 7 میلیون ریال، 5 میلیون ریال و 3 میلیون ریال تعلق می گیرد.
 
نحوه ثبت نام:
از همه علاقه‌مندانی که تمایل به شرکت در جشنواره دارند، دعوت می‌شود تا برگ‌شرکت در جشنواره را از اینجا دریافت و کامل کنند و به همراه نمونه اثر نوازندگی ضبط شده روی لوح فشرده، به نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، خیابان ابوذر، خیابان سجاد جنوبی، میدان بهاران، فرهنگسرای بهاران، دبیرخانه جشنواره "پرنیان مضراب" ارسال کنند.
 
کیفیت فیلم‌های ارسالی در حد گوشی‌های همراه نیز قابل قبول است. همچنین شماره‌ تلفن‌های ۶۶۲۳۱۱۱۹-۶۶۳۰۴۱۷۱ دبیرخانه جشنواره در ساعت‌های اداری پاسخگوی پرسش‌های علاقه‌مندان خواهد بود.

>دسته بندی:آخرین اخبار, اخبار فرهنگسراها, موسیقی و تجسمی, موسیقی و تجسمی باکس بزرگ , فراخوان
تعداد بازدید 1437 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر