امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

"ترجمان عهد آفتاب" میهمان گلستان است

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
ترجمان عهد آفتاب میهمان گلستان است

نمایشگاه آثار انجمن هنرمندان خودآموخته با عنوان " ترجمان عهد آفتاب" از 24 تا 30 دی ماه در نگارخانه فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه هشت و فرهنگسرای گلستان ، نمایشگاه آثار انجمن هنرمندان خودآموخته با عنوان "ترجمان عهد آفتاب" از ساعت 9 تا 18 پذیرای کسانی است که به دیدن آثار هنرمندان خودآموخته علاقمند هستند.


انجمن هنرمندان خودآموخته از سال 85 به واسطه ضرورت پرداختن به هنر نوآوری تأسیس شد تا به شناسایی و معرفی این هنرمندان بپردازد این انجمن در طی این سال ها به برگزاری جشنواره های گسترده و بسیار متفاوت پرداخته و توانسته نظرات مختلفی را به چالش بکشد.


در آخرین جشنواره هنرمندان خود آموخته یکهزار و دویست اثر از یکصد هنرمند با نمایش گذاشته شد که فرآیند دگرگونی را انعکاس داد و مورد توجه علاقمندان قرار گرفت. تاکنون 40 نمایشگاه گروهی و انفرادی از این آثار برگزار شده که آخرین جشنواره در امارات مسعودیه تهران بود.


انجمن هنرمندان خودآموخته توانسته تعداد زیادی از هنرمندان ایل و عشایر بختیاری را ثبت کند و تا کنون 96 هنرمند خودآموخته که در استان های مختلف کشور زندگی می کنند به طور جدی با این انجمن همکاری می کنند .


نمایشگاه آثار انجمن هنرمندان خودآموخته با عنوان "ترجمان عهد آفتاب" از 24 تا 30 دی ماه و از ساعت 9 تا 18 در نگارخانه فرهنگسرای گلستان به نشانی نارمک، خیابان گلستان، پایین‌تر از میدان هلال احمر برقرار است. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۷۷۸۱۳۸۰۲ تماس بگیرند.

>دسته بندی:آخرین اخبار, خبر مهم, اخبار فرهنگسراها, خبر بسیار مهم, موسیقی و تجسمی
تعداد بازدید 171 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر