امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود
آیین اختتامیه دومین مسابقات «تهران کاپ» در فرهنگ‌سرای رسانه

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
آیین اختتامیه دومین مسابقات «تهران کاپ» در فرهنگ‌سرای رسانه

آیین اختتامیه دومین مسابقات «تهران کاپ» روز جمعه ۲۷ بهمن ماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگ‌سرای رسانه برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، دومین مسابقات «تهران کاپ» که از نیمه بهمن با شعار رژیم مصرف رسانه‌ای و با هدف ترویج بازی‌های سالم در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است، روز جمعه ۲۷ بهمن ماه با اهدای جوایز به برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

در این آیین اختتامیه که ساعت ۱۶ جمعه ۲۷ بهمن ماه در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود، محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری نیز حضور خواهد داشت.

مسابقات تهران کاپ با همکاری دو مجموعه Vanguards و iCG برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود. این رویداد بر روی سه پلتفرم موبایل، کنسول و PC و در سه رشته  Clash Royale، FIFA18  و Dota 2 در حال برگزاری است.

این رویداد با حمایت بانک شهر، فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی، دانشگاه علمی کاربردی، سینکو، فروشگاه گیمینگ ایران سایبرگیمز و باشگاه ونگارد برگزار می‌شود. مجموع جوایز این دوره از مسابقات در سه رشته FIFA18، Clash Royale  و Dota 2 300 میلیون ریال خواهد بود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت Tehrancup.ir مراجعه کنند.

>دسته بندی:آخرین اخبار, مسابقات
تعداد بازدید 77 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر