امام علی علیه السلام : آن كه تقوا پيشه كند، سختى ها از او دورى گزيند. (نهج البلاغه)
حدیث

جلسه هم اندیشی رئیس سازمان فرهنگی هنری، مشاور شهردار و رئیس حراست کل برگزار شد

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
جلسه هم اندیشی رئیس سازمان فرهنگی هنری، مشاور شهردار و رئیس حراست کل برگزار شد

جلسه هم اندیشی رئیس سازمان فرهنگی هنری، مشاور شهردار و رئیس حراست کل در ابتدای سال نو و نیز تقارن آن با ایام پر فیض و برکت ماه رجب، در سازمان فرهنگی هنری برگزار شد.


به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن تبریک سال نو، سازمان را به عنوان یک خانواده با پتانسیل و امکانات بالا و حراست را به عنوان یک عضو حساس برشمرد و به توصیه ها و نامه های حضرت امیرالمونین علی (ع)  خطاب به مالک اشتر مبنی بر زمامداری امور توام با مدیریت کارآمد و نیز به حدیثی از امام جعفر صادق(ع) مبنی بر حفظ و حرمت و کرامت مومن که بالاتر از خانه خدا و حرمت کعبه است، اشاره کرد.

در ادامه این نشست محمد فایض پور ضمن تبریک سال نو و خیر مقدم، گزارشی از وضعیت سازمان ارائه و نیز اقدامات به عمل آمده و رویکردها و برنامه های سال 97 را تشریح کرد.

همچنین هریک از مدیران حراست مناطق و مراکز سازمان ضمن معرفی خود گزارشی از حوزه مدیریتی و کارهای انجام شده ارائه کردند.

 

همچنین حمیدرضا قالیباف مشاور شهردار و رئیس  حراست کل نیز در خصوص وظایف حراست ها و نیز جایگاه والای آنها مبنی بر مشاوری امین برای مدیران، حراست ها را بازوی جمع آوری دستگاه های اطلاعاتی برشمرد.

وی گفت: از نظر فرهنگی جامعه در معرض آسیب است و اگر فرهنگ سازی نباشد صرفا با کنترل و نظارت نمی توان کاری انجام داد لذا حراست ها در سال 97 باید بیشتر به محورهای اصلی بپردازند و وجهه و اقتدار مادی و معنوی خود را تقویت کند.

قالیباف مهم ترین اصل را قانون مند بودن حراستها و نه قانون گذار بودن برشمرد و تاکید کرد گزارشات باید توسط کارشناسان به صورت تحلیلی ارائه شود. وی در پایان همچنین به تغییر ساختار حراست اشاره کرد.

>دسته بندی:آخرین اخبار, برگزیده ها
تعداد بازدید 73 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

بدون نظر